Ремонт Дверей

На довірливості городян наживаються злодії


З приходом весняного тепла тисячі жителів Хмельниччини з міських квартир виїжджають до своїх дачних будинків, щоб розпочати польові роботи або ж продовжити будівництво заміської оселі. Проте приємні клопоти можуть затьмаритися неприємними новинами, коли будинки зустрічають своїх власників зламаними дверними замками, розбитим віконним склом та викраденим будівельним інструментом.
«Дачний сезон» для злодія починається пізньої осені, коли роботи на присадибній ділянці завершені, та закінчується навесні, коли з появою першого весняного тепла містяни виїжджають ближче до природи. Кілька місяців дачні будинки залишаються без належного нагляду і, зазвичай, під «охороною» лише одного навісного замка, про злом якого господар навіть не довідається. Адже на дачах життя вирує лише півроку, а тому і тих, хто міг приглянути за ними, немає поруч.
Управління Державної служби охорони Хмельниччини радить усім власникам частіше навідуватися до свого заміського житла. А у разі виявлення проникнення чи крадіжки, чимшвидше телефонувати до міліції та повідомляти про дані факти.
Окрім того, ДСО вкотре наголошує, що не варто випробовувати долю, а скористатися послугами Державної служби охорони та встановити засоби тривожної сигналізації.
— Охоронні пристрої охоронятимуть майно за вашої відсутності і, у разі спроби злодія проникнути до будинку, наряд групи затримання миттєво виїде на охоронюваний об’єкт та затримає зухвалого зловмисника, — розповів заступник начальника УДСО при УМВС України в Хмельницькій області підполковник міліції Володимир Онистюк.
УДСО при УМВС України в Хмельницькій області

С Державна служба охорони України 2015.04.16 15:56 http://dso.gov.ua/news/na-dovrlivost-gorodyan-nazhivayutsya-zlod.html

RU UK