Ремонт Дверей

Участились случаи квартирных краж. Как обезопасить себя и свои жилища рассказали правоохранители.

В Харькове участились случаи квартирных краж. Как обезопасить себя и свои жилища рассказали правоохранители

Це не акція, та торкається всієї України і Харкова в тому числі. Випадки пограбування квартир почастішали. Про це повідомили правоохоронці, звітуючі про результати роботи. У мілції розповіли, як діють зловмисники і порадили городянам які заходи вони мають провести задля уникнення таких ситуацій і убезпечити свою квартиру від злодіїв.

У Харкові збільшилася кількість квартирних пограбувань. Про це повідомили правоохоронці. При цьому крадії, — за словами фахівців, не винайшли за останній час нових способів вчинення злочинів.

Дмитро Косінов начальник УДСО при ГУМВС України в Харківській області

Бывают, да, отвлекающие моменты. Когда поджигают где-то что-то, отвлекают, люди выбегают из квартир, не закрывают дверь опять же. Заскочили, схватили, убежали, скажем так. Ну а так, как правило, это опять же отжимы окон первых этажей. Вскрытие замков.

З початку нинішнього року у Харкові було зафіксовано майже чотири сотні квартирних крадіжок. У половині цих випадків, — повідомили правоохоронці, вдалося знайти та затримати злодіїв. Робота в даному напрямку і далі триває. Здебільшого впіймати зловмисників, — розповідають фахівці, вдається безпосередньо на місці пограбування, коли у будинку встановлена сигналізація, або до міліції подзвонили випадкові свідки. Тож аби не стати жертвою квартирних злодіїв, правоохоронці радять встановити на вікна перших поверхів захисні решітки, а на вхідні двері осель посилені замки.

Харьковские Известия 2015.04.16 22:40 http://izvestia.kharkov.ua/tv-proekty/hi/1644/1185003.html

RU UK